Televizorius Orava, LT-ANDR24 1224, 24", HD Ready 1366x768, 50/60 Hz, juoda, Android TV
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Atgal Pirmyn
Televizorius Orava, LT-ANDR24 1224, 24", HD Ready 1366x768, 50/60 Hz, juoda, Android TV kaina
ar
  • + 12 mėn. 24
  • + 24 mėn. 36 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 46
  • + 48 mėn. 58
add to cart Į krepšelį 239.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 239.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Automatinis vertimas
Subtilaus dizaino televizorius
24 colių LED ekranas su HD Ready raiška ir HDR palaikymu
50/60 Hz atnaujinimo dažnis
3× HDMI, 2× USB, LAN, CI lizdas, analoginė ir skaitmeninė įvestis ir kt.
Išmanioji „Android 11“ operacinė sistema
Palaikymas įvairioms transliacijos paslaugoms („Netflix“, HBO, „Prime Video“, „Disney+“ ir kt.)
Integruoti 5 W garsiakalbiai
Televizorių galima maitinti per pridedamą 220 V adapterį arba 12 V per automobilio lizdą.
INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-08
Šis televizorius turi puikią LED ekrano technologiją su 81 cm įstrižaine, integruotą Chromecast ir Android operacinę sistemą, leidžiančią naudotis įvairiomis žiniatinklio programomis, tokiomis kaip HBO GO. Tačiau skydelio atnaujinimo dažnis yra tik 60 Hz, kas gali būti trūkumas žiūrint greito veiksmo turinį.
Pliusai: LED ekrano technologija Integruotas Chromecast Android operacinė sistema
Minusai: Skydelio atnaujinimo dažnis yra tik 60 Hz
Specifikacija
  • Gamintojas Orava
  • Modelis
    LT-ANDR24 1224A
  • Mpn LT-ANDR24 1224A
  • Ekrano įstrižainė 60 cm (24")
  • Vesa (matmenys) 75 × 75 mm
  • Žiniatinklio programos HBO GO
  • Svoris 4,70000
  • DLNA taip
  • Bevielis internetas taip
  • Skydelio atnaujinimo dažnis [hz] 60
  • Ekrano technologija LED
  • Chromecast taip
  • Usb skaičius 2
  • Gylis [cm] 18,4
  • Išvestys Optinė išvestis
  • Aukštis be pagrindo [cm] 33,4
  • Gylis be pagrindo [cm] 6,3
  • Plotis [cm] 73,2
  • Hbbtv taip
  • Operacinė sistema Android
  • Spalva Juoda
  • Išmanusis televizorius taip
  • Svoris [kg] 3,6
  • HDMI skaičius 3
  • Aukštis [cm] 47,6
  • Raiška HD paruoštas (1366 x 768)
  • Foninio apšvietimo tipas Tiesioginis LED
  • Epg (programų vadovas) taip
  • Bluetooth taip
  • Imtuvas DVB-S2
  • Įvestys VGA
  • Modelio pavadinimas
    LT-ANDR24 1224A
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar šis televizorius turi išmaniąją Android OS?
2. Kokią vaizdo raišką galiu tikėtis?
3. Ar galiu prijungti papildomus įrenginius?
4. Kokias srautines paslaugas jis palaiko?
5. Kaip maitinamas šis kompaktinis TV?
Maitinimas galimas dvejopai: naudojant įprastą 220 V adapterį arba tiesiogiai iš 12 V automobilio lizdo. Toks universalus maitinimo būdas suteikia lankstumo ir leidžia naudoti televizorių ne tik namuose, bet ir kitose patalpose ar kelionėje su automobiliu.
Patarimai
Blog nuotrauka
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta
  • Įvertinimas 5.0 (52)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta kaina
Universalus TV laikiklis 23-43” Televizoriui
  • GamintojasDeltaco
  • TV įstrižainė (coliais), , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Universalus TV laikiklis 23-43” Televizoriui kaina
Belaidė klaviatūra Logitech K400 Plus, juoda
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Belaidė klaviatūra Logitech K400 Plus, juoda kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina
Universalus TV laikiklis 23"-42", fiksuotas
  • GamintojasDeltaco
  • SpalvaSidabrinė
Universalus TV laikiklis 23"-42", fiksuotas kaina