Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| EAN | 5711724072802 |
| Gamintojo kodas | PAN000307-0 |
| Gamintojai | Panzer stiklas |
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 13 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 108 mm |
| Plastikas (be pet) | 10.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Full frame coverage; rounded edges; 100% touch preservation |
| savybės | |
| Suderinamumas | Galaxy a03s/a03, cf |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Tipas | Screen protector |
| Medžiaga | Hybrid glass |
| Modelio pavadinimas | 7280 |