Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši elegantiška kašmyro apdailos spinta su penkiomis lentynomis ir pakabinamomis durelėmis puikiai tinka valgomojo, miegamojo, biuro ar svetainės interjerui.
Savybės |
|
|---|---|
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Rėmo spalva | Kašmyras |
| Tinkama vieta | Valgomasis, Miegamasis, Biuras, Svetainė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durelių tipas | Pakabinamos durelės |
| Durelių skaičius | 2 durelės |
| Rankenėlės spalva | Juoda |
| Tipas | Vitrina |
| Montavimo tipas | Stovinti ant grindų |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ALMA |
| Durelių medžiaga | Vidutinės tankio plaušų plokštė (MDF) |
| Prekės tipas | Prie sienos priglausta spinta |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 900 mm |
| Gylis | 415 mm |
| Aukštis | 1700 mm |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …