Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni 5 lentynų biuro knygų spinta, idealiai tinkanti šiuolaikiniams interjerams.
Savybės |
|
|---|---|
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniams smūgiams ir ekstremalioms temperatūroms. Paviršių valykite minkštu audiniu, venkite agresyvių chemikalų. Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Savarankiškai surenkami baldai. Kraštai - apdailinti ABS plastiku. |
| Produkto spalva | Ąžuolas, Antracitas |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 400 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Aukštis | 1820 mm |
| Atstumas tarp lentynų | 330 mm |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, knygų spinta x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …