Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Topeshop R80 ANT/ART biuro knygų lentyna yra savarankiškai surenkama, pagaminta iš tvirto medžio drožlių plokštės rėmo su laminuotomis lentynomis. Ji užtikrina pakankamai vietos knygoms ir biuro reikmenims laikyti.
Savybės |
|
|---|---|
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Ąžuolas, Antracitas |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkami baldai, atsparūs mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Venkite stiprių chemikalų. Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Ūgis | 1820 mm |
| Atstumas tarp lentynų | 33 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Knygų lentyna x1, Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …