Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama spintelė VIGO 90 yra pilno aukščio, prie sienos montuojama sandėliavimo spinta su sonoma/balto blizgesio apdaila. Ji turi vienas duris su vyriukais ir yra skirta savarankiškam surinkimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkami baldai, galimybė įsigyti LED spintos apšvietimą, galimybė kabinti horizontaliai arba vertikaliai |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | VIGO |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Tipas | Sandėliavimo spinta |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio plaušų plokštės (MDF) |
| Rėmo medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Įmontuota šviesa | Ne |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Montavimo tipas | Prie sienos montuojama |
| Durų tipas | Durys su vyriukais |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
|
|
|
| Pakuotės plotis | 390 mm |
| Aukštis | 350 mm |
| Pakuotės svoris | 16.5 kg |
| Gylis | 320 mm |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės gylis | 950 mm |
| Plotis | 900 mm |
|
|
|
| Pakuočių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …