Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama spinta VIGO "90" yra pilno aukščio saugojimo spinta, sukurta efektyviam erdvės išnaudojimui. Jos matmenys: 900 mm pločio, 350 mm aukščio ir 320 mm gylio.
Spintos svoris - 16,5 kg (supakuota).
Savybės |
|
|---|---|
| Prekės kolekcijos pavadinimas | VIGO |
| Durų paviršiaus tipas | Blizgus |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminuota |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Įmontuota šviesa | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio plaušų plokštė (MDF) |
| Durų apdailos medžiaga | Laminuota |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateikiama pavyzdinė kompozicija su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Galima įsigyti LED spintos apšvietimą. Baldai, kuriuos reikia surinkti patiems. Galimybė kabinti horizontaliai arba vertikaliai. |
| Montavimo tipas | Sieninis |
| Durų spalva | Balta |
| Tipas | Saugojimo spinta |
Svoris ir matmenys |
|
| Supakuoto svorio | 16,5 kg |
| Gylis | 320 mm |
| Aukštis | 350 mm |
| Pločio | 900 mm |
| Supakuoto aukščio | 90 mm |
| Supakuoto pločio | 390 mm |
| Supakuoto gylio | 950 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Supakuotų vienetų skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …