Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 360.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 240.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 210.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Juodieji metalai | 12.00 g |
| Modelio pavadinimas | Tat5p420 |
| Gamintojo prekės serija | Toaster designline |
| Techniniai duomenys | |
| Nuimamas padėklas trupiniams | Taip |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Ne |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Taip |
| Automatiškai iškylantis mechanizmas | Taip |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Taip |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Riekelių skaičius | 2 |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Ilgas lizdas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Efektyvumas | |
| Laikmatis | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kitos funkcijos | |
| Galingumas | 970 w |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | TAT5P420 |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …