Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m Thunderbolt 3 kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20Gbps ir tiekia iki 100W galios. Jis suderinamas su Thunderbolt 3, PCIe 3.0, USB 3.2 ir DisplayPort 1.2.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | 1m Thunderbolt 3 kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | Thunderbolt 3 USB Type C Male |
| Jungtis B | Thunderbolt 3 USB Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Veikimo temperatūra | 10°C - 40°C (50°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 50°C (14°F - 122°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali galia | PD 3.0 iki 100W (20V 5A) |
| Palaikomas juostos plotis | 20Gbps |
| Maksimali raiška | 4096x2160@120Hz |
| Minimali lenkimo spindulys | 46mm (1.18in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |