Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
USB į Serijinį RS485 Keitiklį jungia RS485 įrenginius prie USB Type A kompiuterių su 12Mbps pralaidumu ir palaiko Pusiau Dubliko Režimą. Jis pasižymi kompaktišku dizainu, matmenys 33x55x14mm, ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 50°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB į Serijinį RS485 Keitiklį |
| Chipsetas | FTDI FT231XS |
| Suderinamumas | USB Type A kompiuteriai |
Specifikacijos |
|
| Interfeisas | USB į RS485 Serijinį |
| Palaikomas Pralaidumas | 12Mbps, iki 3Mbaud |
| Įėjimai | 1 x USB Type A (Male) |
| Išėjimai | 1 x RS485 9 būdų (Male) |
| Maitinimas | Veikia iš autobuso |
Fizinės Savybės |
|
| Matmenys (PxDxA) | 33x55x14mm (1.3x2.17x0.55in) |
| Kabelio Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Korpuso Medžiaga | Plastikas |
| Grynasis Svoris | 0.077kg (0.17lb) |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 70°C (-4°F - 158°F) |
| Drėgmė | 0 - 80% RH (be kondensacijos) |
| Spalva | Juoda |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugų veikimą. | |