Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
| Package features | |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 2.1 kg |
| Grynas (neto) svoris | 1.505 kg |
| Nuimamas padėklas trupiniams | Taip |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Taip |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Taip |
| Automatiškai iškylantis mechanizmas | Taip |
| Kėlimo mechanizmas | Taip |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Taip |
| Elektroninė paskrudinimo kontrolė | Electronically controlled, smooth roasting |
| Integruotas laikmatis | Taip |
| Gamintojas | Bosch |
| Modelio pavadinimas | Tat3p424 |
| Gamintojo prekės serija | Designline toaster |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Raudona |
| Riekelių skaičius | 2 |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Ilgas lizdas | Ne |
| Laido laikymas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Efektyvumas | |
| Laikmatis | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kitos funkcijos | |
| Galingumas | 970 w |
| Šildymo funkcija | Taip |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | TAT3P424 |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …