Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
Jei planuojate atpalaiduojančius, ramius pusryčius su traškiomis bandelėmis ar raguoliais meniu, bandelės šildiklis užtikrina tobulus rezultatus.
|
Puikūs rezultatai
|
2 riekelėms duonos
Galia: 860-1050 W
Reguliuojamas skrudinimo lygis
Elektroniniu būdu valdomas, tolygus skrudinimas
Kepinių šildymas, integruojama sulankstymui
Tolygiai veikiantis kaitinimo elementas
Automatinis duonos skrebučių išdėstymas centre, užtikrinantis tobulą paskrudimą
|
|
Komfortas
|
Atskiru apšviestu mygtuku įjungiama atitirpinimo funkcija
Atšildymo funkcija
Paprasta valyti dėl išimamo stalčiuko trupiniams
Lengvas laikymas: Laido užvyniojimas lengvam maitinimo laido laikymui
|
|
Saugumas
|
Atskiras apšviestas išjungimo mygtukas
Apsauginis išsijungimas, jeigu skrebutis įstringa
|
|
Reguliatoriaus tipas
|
Laikmatis, Termostatas
|
|---|---|
|
Kaitinimo tipas
|
Plokščio paviršiaus kaitinimas
|
|
Gaminio išmatavimai (mm)
|
184 x 155 x 292 mm
|
|
Svoris neto (kg)
|
2,100 kg
|
|
Riekelių skaičius (vnt)
|
2 Nr.
|
|
Angų skaičius (vnt)
|
2 Nr.
|
|
Atitirpinimo funkcija
|
Taip
|
|
Lentynėlė bandelėms
|
integruotas
|
|
Skrudinimo lygių pasirinkimas
|
bepakopio reguliavimo
|
|
Skrudinimo paviršiaus išmatavimai (A x P x G), mm
|
140x35x125 mm
|
|
Automatinis išsijungimas
|
Taip
|
|
Galia (W)
|
1 050 W
|
|
Įtampa (V)
|
220-240 V
|
| 8 geriausi | |
| Gaminio išmatavimai | 184x155x292 mm |
| Pagrindinė produkto spalva | Pilka |
| Angų skaičius | 2 |
| Riekelių skaičius | 2 |
| Skrudinimo lygių pasirinkimas | Bepakopio reguliavimo |
| Lentynėlė bandelėms | Integruotas |
| Bendras | |
| Produkto kategorija | Silicone line |
| Prietaiso tipas | Kompaktinis skrudintuvas 2/2 |
| Pagrindinė produkto spalva | Pilka |
| Visuose su maistu besiliečiančiuose plastikuose nėra bpa | Taip |
| Prijungimo galia | 1050 w |
| Gaminio išmatavimai | 184x155x292 mm |
| Elektros laido ilgis | 90,0 cm |
| Valdymo nustatymo ir signalizavimo įtaisų tipas | Atskiras sustabdymo mygtukas įj.mygt.int.į duon.pakėl.klav. |
| Valdymo tipas | Laikmatis termostatas |
| Kaitinimo tipas | Plokščio paviršiaus kaitinimas |
| Komfortas | |
| Aukštas pakėlimas, kad būtų lengva išimti mažus gabalėlius | Ne |
| Integruotas bandelės šildytuvas | Taip |
| Trupinių stalčiukas | Taip |
| Laido suvyniojimas į skyrelį | Laido laikiklis |
| Puikūs rezultatai | |
| Skrudinimo lygių pasirinkimas | Bepakopio reguliavimo |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Pašildymo funkcija | Taip |
| Automatinis skrebučių centravimas | Taip |
| Saugumas | |
| Apsaugotas nuo karščio korpusas | Ne |
| Atskiras sustabdymo mygtukas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Modelio pavadinimas | TAT7S25 |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …