Skrudintuvai

Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai gali būti sudėtinga. Laimei, šis skrudintuvo pirkimo vadovas skirtas būtent tam, kad sužinotumėte, kaip įsigyti tinkamą skrudintuvą.

Skrudintuvo pirkimo patarimai:


  1. Paprasti skrudintuvai: mažoms šeimoms, poroms arba vienišiems puikiai tiks paprastas, 2 riekių skrudinimui skirtas skrudintuvas. Jeigu jūsų šeima didelė, rinkitės 4 riekių skrudinimo skrudintuvą, kurio talpa patenkins jūsų poreikius. Kadangi ne visada vienu metu reikės iš karto skrudinti visas keturias riekes, ieškokite tokio skrudintuvo, kuris leistų skrudinti ne tik visas keturias riekes, bet ir atskirai dvi riekes. Nesvarbu, kokį skrudintuvą pasirinksite – skirtą 2 ar 4 riekių skrudinimui, ieškokite prietaiso su geru skrudinimo lygio valdymui ir riekių išmetimo funkcija, kad duoną būtų šiek tiek lengviau išimti iš skrudintuvo išimti duoną.
  2. Riestainių skrudintuvai ir skrudintuvai su plačiomis angomis. Riestainių skrudintuvai ir skrudintuvai su plačiomis angomis idealiai tinka riestainių, apskritų angliškų plikytų bandelių, storos duonos riekių arba riekėmis supjaustytų bandelių skrudinimui. Riestainių skrudintuvuose yra nustatymas, kurio dėka skrudinama tik viena pusė. Tai tobulai tinka riestainių mėgėjams. Taip pat galite rasti riestainių  skrudintuvus ir skrudintuvus su plačiomis angomis, turinčius dvi arba keturias angos – rinkitės pagal savo šeimos dydį ir tai, kaip dažnai naudojate skrudintuvą.
  3. Savybės, į kurias reikia atsižvelgti įsigyjant skrudintuvus: be skrudinamų riekių skaičiaus, dar reikia apsvarstyti tris pagrindines skrudintuvo savybes: skrudinimo lygio valdymo, trupinių padėklą ir paskrudintos duonos iškėlimą. Skrudinimo lygio valdymas leidžia pasirinkti, kiek šviesiai ar tamsiai norite paskrudinti savo duoną. Trupinių padėklai, tai padėklai, kurie labiau nei kada nors anksčiau palengvina virtuvės valymą. Pakanka ištraukti šį padėklą ir išvalyti. Duonos iškėlimo funkcija leidžia jums iškelti paskrudintą riekę net aukščiau, nei naudojant įprastą išmetimo funkciją. Tokiu būdu galite lengviau išimti paskrudintą duoną. Ši savybė labai tinka skrudinant trumpesnes duonos riekes ir apskritas angliškas plikytas bandeles. Pažangesnis skrudintuvas gali turėti ir papildomas funkcijas, pavyzdžiui, pašildymo funkciją. Šildant duoną mikrobangų krosnelėje, ji gali tapti tiži ir prėska, o naudojant skrudintuvo pašildymo funkciją, duona bus traški būtent tiek, kiek reikia.