Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 356 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Skenavimo greitis (j /b, žema skir. geba, a4) | 20 sek/lapas |
| Skenavimo greitis (spalvotas, žema skir. geba, a4) | 20 sek/lapas |
| Ritinio eksploatavimo laikas | 300000 puslapiai |
| Pagalvėlės eksploatavimo laikas | 50000 puslapiai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ekranas | Led |
| Ekrano įstrižainė | 17,8 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1280 x 800 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 2000 puslapiai |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, ftp, smb, usb |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Vidinė atmintis | 1024 mb |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1600 mhz |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 13,2 x 13,2 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 40 - 157 g/m² |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Usb jungtis | Usb a tipo |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, usb 2.0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Išėjimo įtampa | 24 v |
| Išėjimo srovė | 2,7 a |
| Tinklas | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,8 kg |
| Plotis | 318 mm |
| Ilgis | 170 mm |
| Aukštis | 189 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Abbyy finereader 12.0 sprint |
| Techniniai duomenys | |
| Didžiausias popieriaus dydis | 216 x 356 mm |
| Modelio pavadinimas | 0301 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …