Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 5080 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 120 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 120 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Ritinio eksploatavimo laikas | 300000 puslapiai |
| Pagalvėlės eksploatavimo laikas | 100000 puslapiai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 8000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Ieškomų failų formatai | |
| Mygtuko funkcijos | Apačioje, skenuoti, standby, up |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Ultragarsinis dvigubo lapo aptikimas | Taip |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A3 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, paprastas popierius, plastikinė kortelė |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 5080 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 13,2 x 13,2 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A3,a4 |
| Laiškas | Taip |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 1,25 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimalus ram | 4096 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core i5 2.5 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8 |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 4,1 kg |
| Plotis | 319,9 mm |
| Ilgis | 298,2 mm |
| Aukštis | 236,6 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Plustek ocr\nplustek docaction\nplustek doctwain |
| Modelio pavadinimas | 0308 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …