Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 297 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Platforminio skenavimo (flatbed) sparta (nespalvota, a4) | 3,6 sek/lapas |
| Skenavimo greitis (spalvotas, žema skir. geba, a4) | 3,6 sek/lapas |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Platformos skaneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 2500 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Mygtuko funkcijos | B/w scan, color scan, ištrinti, grayscale scan |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Energijos suvartojimas | 18 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 4,3 w |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 0,75 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 800 mb |
| Minimalus ram | 512 mb |
| Minimalus procesorius | Pentium iv 2.0 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows vista,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,45 kg |
| Plotis | 491 mm |
| Ilgis | 291 mm |
| Aukštis | 102 mm |
| Modelio pavadinimas | 0202 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …