Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP susijusios paieškos
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 30 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 50 ppm |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 50 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 50 ppm |
| Platforminio skenavimo (flatbed) sparta (nespalvota, a4) | 5 sek/lapas |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 100 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 100 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Pasirenkama fono spalva | Ne |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ekranas | Lcd |
| Ekrano įstrižainė | 3,81 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 5000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Ieškomų failų formatai | Bmp,csv,jpg,ocr,pdf,png,rtf,tiff,txt,xls |
| Nuskaityti į | „cloud“, elektroninį paštą, e-mail server, failas, atvaizdas, ocr, pc, twain, wia |
| Mygtuko funkcijos | Cancel, apačioje, išjungta, įjungta, skenuoti, up |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain,wia |
| Brūkšninio kodo skaitytuvas | Taip |
| Įmontuotas transliatorius | Ne |
| Teksto konvertavimo į kalbą technologija | Ne |
| Skenerio klaidų aptikimas | Taip |
| Ultragarsinis dvigubo lapo aptikimas | Taip |
| Triukšmo lygis skanavimo metu | 50 db |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1500 mhz |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 80 lapai |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 80 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, popierius kortelėms, vokai, paprastas popierius, plastikinė kortelė, post card(jpn), perdirbtas popierius, storas popierius, plonas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 52 x 52 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 34 - 413 g/m² |
| Ilgo popieriaus lapo režimas | Taip |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Laiškas | Taip |
| Leidžiamas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 3 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Usb jungtis | B tipo usb |
| Standartinės sąsajos | Usb 2.0,usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 36 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 3 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Maitinimas | 36 w |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Automatiškai išsijungia po | 240 min |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimalus ram | 3430 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core i3 - 4150 processor |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 7 x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Veikimo temperatūros norma (t-t) | 50 - 95 °f |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Atitinkantis ekologinius reikalavimus | Taip |
| Sertifikavimas | Epeat registered \nenergy star qualified\nas/nzs cispr 22:2009 +a1:2010; (class b rcm mark), can / csa – c22.2 no 60950-1-07 +a1:2011 (tuv c mark), canada csa-cispr 22-10 / ices-003 issue 5 (class b), china gb4943.1:2011; gb9254:2008 class b (ccc s&e mark), en55022:2010 ite emissions (class b), en55024:2010 ite immunity (ce mark), en60950-1:2006 +a1,+a11,+a12 (tuv gs mark), iec60950-1:2005 +a1, taiwan cns 13438:2006 (class b); cns 14336-1 (bsmi mark), ul 60950-1:2007 r12.11 (tuv us mark), cfr 47 part 15 (fcc class b), argentina s mark |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,3 kg |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 269 mm |
| Aukštis | 182,5 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac,usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Adf popieriaus lovys | Taip |
| Krautuvas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Windows bundled software: twain, isis, wia drivers; alaris capture pro limited, smart touch, linux drivers available from www.kodak.com/go/scanonlinux (september availability) kofax certified. (future availability) |
| Kitos savybės | |
| Įdiegiama programinė įranga | Capture pro limited edition, smart touch |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi linijiniai (1d) brūkšniniai kodai | Codabar,code 128,code 3 of 9,ean-13,ean-8,interleaved 2 of 5,pdf417,u.p.c. |
| Pc jungtis | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Programavimo funkcija | Taip |
| Nuskaitymo technologija | Dual cis |
| Didžiausias popieriaus dydis | 216 x 3000 mm |
| Santykinė oro drėgmė | 15 - 80 % |
| Energija | 36 w |
| Modelio pavadinimas | 1014968 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …