Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
![]() |
Šiai prekei taikoma "Door to door" garantinio serviso paslauga. Jums patogiu metu ir patogioje vietoje! NEMOKAMAI pasiimsime sugedusį prietaisą iš ten, kur esate Jūs (iš namų, darbo vietos, mokymosi ar gydymosi įstaigos ir pan.) ir NEMOKAMAI grąžinsime/pristatysime sutaisytą. * - yra papildomų sąlygų Kuršių Nerijos gyventojams: taikomas kelto mokestis už kiekvieną kurjerio atvykimą (17,38€ be PVM). Daugiau informacijos: ČIA |
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 30 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 70 ppm |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 70 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 70 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 140 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 140 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Pasirenkama fono spalva | Ne |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ekranas | Lcd |
| Ekrano įstrižainė | 3,81 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 7000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Ieškomų failų formatai | Bmp, csv, doc, jpg, pdf, png, rtf, tiff, txt, xls |
| Nuskaityti į | „cloud“, elektroninį paštą, e-mail server, failas, atvaizdas, ocr, pc, twain, wia |
| Mygtuko funkcijos | Cancel, apačioje, išjungta, įjungta, skenuoti, up |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain,wia |
| Brūkšninio kodo skaitytuvas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1500 mhz |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 80 lapai |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 80 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Paprastas popierius, plastikinė kortelė, perdirbtas popierius, storas popierius, plonas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 52 x 52 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 433 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Leidžiamas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 3 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 36 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 3 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Maitinimas | 36 w |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimalus ram | 4000 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core i3 - 4150 processor |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows 8.1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Veikimo temperatūros norma (t-t) | 50 - 95 °f |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Sertifikavimas | Epeat registered \nenergy star qualified\nas/nzs cispr 22:2009 +a1:2010; (class b rcm mark), can / csa – c22.2 no 60950-1-07 +a1:2011 (tuv c mark), canada csa-cispr 22-10 / ices-003 issue 5 (class b), china gb4943.1:2011; gb9254:2008 class b (ccc s&e mark), en55022:2010 ite emissions (class b), en55024:2010 ite immunity (ce mark), en60950-1:2006 +a1,+a11,+a12 (tuv gs mark), iec60950-1:2005 +a1, taiwan cns 13438:2006 (class b); cns 14336-1 (bsmi mark), ul 60950-1:2007 r12.11 (tuv us mark), cfr 47 part 15 (fcc class b), argentina s mark |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,3 kg |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 204 mm |
| Aukštis | 182,5 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Adf popieriaus lovys | Taip |
| Krautuvas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Windows bundled software: twain, isis, wia drivers; alaris capture pro limited, smart touch, linux drivers available from www.kodak.com/go/scanonlinux (september availability) kofax certified. (future availability) |
| Kitos savybės | |
| Įdiegiama programinė įranga | Capture pro limited edition, smart touch |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi linijiniai (1d) brūkšniniai kodai | Codabar,code 128,code 3 of 9,ean-13,ean-8,pdf417,u.p.c. |
| Pc jungtis | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Nuskaitymo technologija | Dual cis |
| Didžiausias popieriaus dydis | 216 x 3000 mm |
| Santykinė oro drėgmė | 15 - 80 % |
| Energija | 36 w |
| Modelio pavadinimas | 1015049 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …