Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Brother ADS-4700W yra didelės spartos ADF ir popieriaus skeneris su skenavimo raiška 600 x 600 DPI. Jis palaiko dvipusį skenavimą greičiu iki 80 vaizdų per minutę ir turi 80 lapų talpą automatinėje dokumentų tiektuvėje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Dokumentų Skeneris |
| Prekės Ženklas | Brother |
| Modelis | ADS-4700W |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 243 × 391 × 320 mm (P × A × G) |
| Svoris | 3.23 kg |
| Spalva | Baltas, Juodas |
Techniniai Duomenys |
|
| Galia (Tipiška) | 26 W |
| Įtampa | 100-240 V |
| Dienos Darbo Ciklas (Maks.) | 6000 puslapių |
| Maksimalus Darbo Ciklas | 120000 puslapių per mėnesį |
| Skenavimo Raiška | 600 x 600 DPI |
| Dvipusio Skenavimo Greitis (Juodai/Baltai) | 80 ipm |
| Dvipusio Skenavimo Greitis (Spalvotai) | 80 ipm |
| ADF Įvesties Talpa | 80 lapų |
| Palaikomi Medijos Tipai | Perdirbtas popierius, Plastikinė Kortelė, Plonas popierius, Vizitinė Kortelė, Storas popierius, Paprastas popierius |
| Maksimalus Skenavimo Dydis | 355.6 x 215.9 mm |
| USB Versija | 2.0/3.2 Gen 1 |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |
![]() |
Šiai prekei taikoma "Door to door" garantinio serviso paslauga. Jums patogiu metu ir patogioje vietoje! NEMOKAMAI pasiimsime sugedusį prietaisą iš ten, kur esate Jūs (iš namų, darbo vietos, mokymosi ar gydymosi įstaigos ir pan.) ir NEMOKAMAI grąžinsime/pristatysime sutaisytą. * - yra papildomų sąlygų Kuršių Nerijos gyventojams: taikomas kelto mokestis už kiekvieną kurjerio atvykimą (17,38€ be PVM). Daugiau informacijos: ČIA |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …