Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mobilus Kalmaras – tai funkcinis šunų skanėstas, skirtas palaikyti sąnarių sveikatą ir judrumą.
Techniniai duomenys: Svoris: 150 g, Žaliųjų pelenų: 5%, Žaliųjų skaidulų: 0,8%, Drėgmės kiekis: 17%, Baltymų: 30%, Riebalų kiekis: 4,5%
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto kategorija | Skanautas |
| Pagrindinis skonis | Jūros gėrybės |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Papildomos savybės | Be grūdų, sąnarių palaikymas, be gliuteno |
| Skanauto tipas | Funkcionalus, mokymui, hipoalerginis, sausainiai |
| Sezoninė pasiūla | Būti aktyviems su savo augintiniu, pavasaris |
| Kategorija | Šunims |
| Pakuotės tipas | Pakuotė |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Be sojos | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Augintinio maisto skonis | Kalmaras |
| Be gliuteno | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Sveikatos poveikis | Gerina sąnarių kremzlių lankstumą, judrumą ir smūgių sugėrimą |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Svoris | 150 g |
| Be cukraus | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be konservantų | Taip |
Maistingumo faktai |
|
| Žaliųjų pelenų | 5% |
| Žaliųjų skaidulų | 0,8% |
| Drėgmės kiekis | 17% |
| Baltymai | 30% |
| Riebalų kiekis | 4,5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …