Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Brit Funkcionalus užkandis antiparazitinėms yra 150 gramų skanėstas, skirtas subrendusiems šunims, nepriklausomai nuo veislės ir dydžio (2-80 kg). Jis pasižymi lašišos skoniu, yra be sojos, cukraus ir glitimo.
Techninės specifikacijos: drėgmės kiekis - 17%, riebalų kiekis - 4.8%, šiurkščių pelenų dalis - 6.8%.
Savybės |
|
|---|---|
| Pakavimo tipas | Maišelis |
| Šunų maisto skonis | Lašiša |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Šuns gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Svoris | 150 g |
| Be cukraus | Taip |
| Be glitimo | Taip |
| Specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Be konservantų | Taip |
| Papildomos savybės | Be vištienos, Be glitimo, Be grūdų, Bendra sveikata |
| Pagrindinis skonis | Žuvis, Lašiša |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Sezoninė pasiūla | Aktyvus laikas su jūsų augintiniu |
| Skanėsto tipas | Mokymo, Sausainiai, Hipoalerginiai |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinkamas visoms veislėms |
Maistinė informacija |
|
| Drėgmės kiekis | 17% |
| Riebalų kiekis | 4.8% |
| Šiurkščios pelenų dalies kiekis | 6.8% |
| Šiurkščios skaidulos | 1% |
| Baltymai | 28% |
TOP susijusios paieškos
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …