Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Funkcionalūs užkandžiai „Endurance Lamb“ šunims yra be grūdų ir glitimo, skirti suaugusiems šunims, nepriklausomai nuo veislės dydžio, ir sukurti fizinei būklei gerinti.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūnų maisto skonis | Aviena |
| Šuns veislė | Visos veislės |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Pagrindinis skonis | Aviena |
| Be sojos | Taip |
| Sveikatos poveikis | Fizinės būklės gerinimas |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Papildomos savybės | Be grūdų, Be glitimo, Bendra sveikata, Padidėjusi veikla |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be glitimo | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Sezoninė pasiūla | Aktyvus laikas su augintiniu |
| Kategorija | Šunims |
| Be konservantų | Taip |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Gyvūno specifiniai poreikiai | Neturi specifinių poreikių |
| Pakuotės tipas | Sachetas |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Svoris | 150 g |
| Užkandžio tipas | Hipoalerginis, Mokomasis, Funkcionalus, Sausainiai |
Maistingumo faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 17% |
| Žaliųjų skaidulų | 1.6% |
| Žaliųjų pelenų | 7.5% |
| Baltymų | 26% |
| Riebalų kiekis | 5% |
TOP susijusios paieškos
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …