Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Funkcionalus užkandis šunims, pagamintas su triušio skoniu ir be dirbtinių spalvų.
Techniniai duomenys: Svoris: 150g, Drėgmės kiekis: 17%, Žaliųjų skaidulų: 4%, Baltymų: 28%, Žaliųjų pelenų: 5.2%, Riebalų kiekis: 3%
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūnų maisto skonis | Triušis |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Sveikatos poveikis | Sveikas svoris |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80kg) |
| Gyvūno amžiaus etapas | Suaugęs |
| Be glitimo | Taip |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Gyvūno specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Svoris | 150 g |
| Papildomos savybės | Be grūdų, Perteklinis svoris, Bendroji sveikata, Be vištienos |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Triušis |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Kategorija | Šunims |
Mitybos faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 17% |
| Žaliųjų skaidulų | 4% |
| Baltymų | 28% |
| Žaliųjų pelenų | 5.2% |
| Riebalų kiekis | 3% |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …