Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Natūralus kramtomas skanėstas šunims, pagamintas iš arklių odos, yra naujas baltymų šaltinis. Tinka suaugusiems, šuniukams ir senyviems šunims visų veislių.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno amžius | Suaugęs, Šuniukas, Senjoras |
| Skanėsto tipas | Natūralus, Kramtomas |
| Kategorija | Šunims |
| Pagrindinis skonis | Arklių |
| Svorių diapazonas | 0 g - 200 g |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Ilgis (cm) išorinėje dėžutėje | 15 cm |
| Be glitimo | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Gyvūnų maisto skonis | Arklių mėsa |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Be cukraus | Taip |
| Gyvūnų specifiniai poreikiai | Akmenų atsinaujinimo prevencija |
| Svoris | 100 g |
| Be konservantų | Taip |
Maistinė vertė |
|
| Bruto pelenai | 14,5% |
| Drėgmės kiekis | 17,5% |
| Baltymai | 80% |
| Riebalų kiekis | 4,8% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …