Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Natūralus triušio mėsa kaip pagrindinis ingredientas. Praturtintas rozmarinu, kad suteiktų papildomo skonio ir sveikatos naudos.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Naminių gyvūnų poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Svoris | 100 g |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Triušis, Rozmarinas |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Be konservantų | Ne |
| Be cukraus | Taip |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Naminių gyvūnų amžiaus etapas | Suaugęs |
| Be sojos | Taip |
| Be glitimo | Taip |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Gydomoji forma | Natūralus, Mokymui, Hipoalerginis, Dietinis |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Kategorija | Šunims |
| Pagrindinis skonis | Triušis |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Mitybos faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 17% |
| Bruto skaidulos | 2.5% |
| Riebalų kiekis | 14.8% |
| Bruto pelenai | 8.5% |
| Baltymai | 37.5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …