Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šunų skanėstas pagamintas iš minkštos jautienos su morkomis, tinkamas visoms veislėms ir gyvenimo etapams.
Savybės |
|
|---|---|
| Svorių diapazonas | 0 g - 200 g |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Papildomos savybės | Mokymas, Bendra sveikata |
| Veislės dydis | Tinkama visoms veislėms |
| Be konservantų | Ne |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Be sojos | Taip |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Skanėsto tipas | Natūralus, Kramtomas, Mokymas |
| Kategorija | Šunims |
| Be glitimo | Taip |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Augintinio gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80kg) |
| Augintinio maisto skonis | Jautiena |
| Svoris | 100 g |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be cukraus | Taip |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
|---|---|
| Įspėjimai | Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …