Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
100 g MACED Harder M elnienos kramtukas, pagamintas iš natūralios elnienos, pasižymi aukšta baltymų verte ir yra puikus skanėstas jūsų šuniui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Kiekis vidinėje pakuotėje | 2 vnt. |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Svoris | 100 g |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Dydis | M |
| Sveikatos poveikis | Švarūs dantys, gaivus kvapas |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Be sojos | Taip |
| Be glitimo | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Augintinio maisto skonis | Šerniena |
| Be konservantų | Ne |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be cukraus | Taip |
| Specialūs augintinio poreikiai | Tartrito prevencija |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Skanėsto tipas | Natūralus, Dantų, Kramtukai, Kaulai |
| Papildomos ypatybės | Bendra sveikata, Dantų |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė (10 - 25 kg) |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Kategorija | Šunims |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Elniena |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
Maistingumo faktai |
|
| Riebalų kiekis | 16.7% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 4.9% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1.2% |
| Baltymų kiekis | 60% |
| Drėgmės kiekis | 13.6% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …