| 8 geriausi |
| Gaminio išmatavimai (a x p x g) | 845x598x588 mm |
| Maksimali talpa kilogramais | 9,0 kg |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | A |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 71 db(a) re 1pw |
| Maksimalus apsukų skaičius | 1400 aps/min |
| Apsauga nuo vandens su garantija - aquastop | Ne |
| Taip |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Bendras |
| Laisvai pastatoma |
| Pagrindinė produkto spalva | Balta |
| Programų sąrašas | Vilnos ir skalbimo rankomis programa lengvai prižiūrimi audiniai programa balti/spalvoti skalbiniai jautrių audinių programa |
| Skalbimo proceso optimizavimas | Vandens išpylimas / gręžimas startas / pauzė su papildymo galimybe itin greita 15'/itin greita 30' dėmių pobūdžio nustatymas pradinis skalbimas vario speed apsukų skaičiaus pasirinkimas mažiau lyginimo vienas skalavimas šeimos mišinys automatinė tausojanti pabaigos laiko atidėjimas lengvas lyginimas garais sporto drabužiai temperatūra |
| Triukšmo lygis skalbiant | Db(a) re 1pw |
| Triukšmo lygis gręžiant | Db(a) re 1pw |
| Vandens apsaugos sistema | Daugk. apsauga nuo vand.nutek. |
| Nuimama viršutinė plokštė | Ne |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | A |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 71 db(a) re 1pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė | A |
| Maksimali talpa kilogramais | 9,0 kg |
| Skalbimo ciklo energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 51,4 |
| „eco 40-60“ programos skalbimo efektyvumo indeksas | 1,031 |
| „eco 40-60“ programos gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Energijos suvartojimas kwh vienam kilogramui per darbo ciklą „eco 40-60“ programa | 0,489 kwh |
| Maksimalus apsukų skaičius | 1400 aps/min |
| Dydis ir svoris |
| Gaminio išmatavimai (a x p x g) | 845x598x588 mm |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° | 1049 mm |
| Būgno talpa | 65 l |
| Aukštis su viršutiniu padėklu | Mm |
| Maksimalus reguliuojamų kojelių aukštis | 12 mm |
| Svoris neto | 73,1 kg |
| Elektros laido ilgis | 210,0 cm |
| Komfortas |
| Išmanusis dozavimas su i-dos | Taip |
| Taip |
| Užkrovos jutiklis | Taip |
| Užterštumo laipsnio atpažinimas | Taip |
| Skaitmeninis atgalinio laiko skaičiavimo indikatorius | Taip |
| Eigos indikatorius | Led ekrane led diodai |
| Daugiau vandens | Ne |
| Ne |
| Taip |
| Pradžios atidėjimas | Nuolatinis |
| Automatiškai reguliuojamas vandens padavimas pagal užkrovą | Taip |
| Wave drum | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Ne |
| Itin tylus - ecosilence drive | Taip |
| Karšto ir šalto vandens įleidimas | Ne |
| Greičio parinktys |
| Vario speed | Taip |
| Super15 programa | Taip |
| Greitasis skalbimas | Taip |
| Speed perfect | Taip |
| Programos |
| Programų sąrašas | Vilnos ir skalbimo rankomis programa lengvai prižiūrimi audiniai programa balti/spalvoti skalbiniai jautrių audinių programa |
| Programa allergy plus | Ne |
| Sporto reikmenų programa | Taip |
| Marškinių / palaidinių programa | Ne |
| Švelnių ir šilko skalbinių programa | Taip |
| Vilnos gaminiams programa | Taip |
| Pūkiniams gaminiams programa | Ne |
| Lauko programa | Ne |
| Taip |
| Plovimas šaltame vandenyje | Taip |
| Išankstinis plovimas | Taip |
| Medvilnės programa | Standartinė šalta - 90°c |
| Programa lengvai prižiūrimi skalbiniai | Standartinis šaltas - 60°c |
| Atskiras temperatūros reguliavimas | Žingsniai |
| Skalbimo proceso optimizavimas | Vandens išpylimas / gręžimas startas / pauzė su papildymo galimybe itin greita 15'/itin greita 30' dėmių pobūdžio nustatymas pradinis skalbimas vario speed apsukų skaičiaus pasirinkimas mažiau lyginimo vienas skalavimas šeimos mišinys automatinė tausojanti pabaigos laiko atidėjimas lengvas lyginimas garais sporto drabužiai temperatūra |
| Daugiau vandens | Ne |
| Ryšys |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Energijos suvartojimas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / įjungtas ekranas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / ekranas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo / tinklo režimu (kaip išjungti "wifi" modulį, rasite naudotojo vadove) | W |
| Automatinio išjungimo laikas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo režimas / ekranas įjungtas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo / ekrano išjungimas | Min |
| Automatinio budėjimo / tinklo laikas | Min |
| Saugumas |
| Balanso kontrolė | Taip |
| Putų kiekio kontrolė | Taip |
| Vandens apsaugos sistema | Daugk. apsauga nuo vand.nutek. |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | WGG244FESN |