Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | BEKO |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Net weight | 21.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1537.00 g |
| Plastic (No PET) | 463.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.24 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | BEKO |
| Energijos suvartojimas per metus | 85 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 90 l |
| Šaldiklio padėtis | No freezer |
| Ekranas | No |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Bešerkšnė sistema | No |
| Reversinės durys | Yes |
| Šaldytuvo talpa neto | 90 l |
| Tipas | Larder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RS9051PN |
| Gamintojo prekės serija | Refrigerator |
| Vandens padavimo įtaisas | No |
| Plotis | 48 cm |
| Durų skaičius | 1 |
| Aukštis | 85 cm |
| Vidinis apšvietimas | Yes |
| Garsumo klasė | C |
| Gylis | 45 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Palette Qty | 7 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |