| Techniniai parametrai |
| Prekinis ženklas | Bosch |
| Gaminio pavadinimas/šaka | Vertikalus šaldiklis nofrost |
| Komercinis produkto pavadinimas | Gsn58awcv |
| Produkto kategorija | Vertikalus šaldiklis |
| Montuojamas / laisvai statomas | Laisvai pastatoma |
| Is this appliance intended to be built-in | Ne |
| Reguliavimo tipas | Elektroninis |
| Gaminio tipas | Vienos durys |
| Montavimo tipas | N/a |
| Reguliavimo ir aliarmo tipas | Atidarytų durų signalas intensyvaus šaldymo nustatymas šaldikliui įspėjamasis signalas esant trikdžiams įspėjamoji funkcija šaldiklio skyriui šaldiklio temperatūros rodymas |
| Pagrindinė produkto spalva | Balta |
| Basic color of product | Balta |
| Durelių panelio pakeitimo galimybė | Negalima |
| Prijungimo galia | W |
| Srovė | 10 a |
| Įtampa | 220-240 v |
| Dažnis | 50 hz |
| Elektros laidos ilgis | 230 cm |
| Kištuko tipas | Schuko-/gardy su įžeminimu |
| Bendroji talpa bruto | Cu ft |
| Bendroji talpa neto | 365 l |
| Total unit net capacity | Cu ft |
| Gaminio aukštis | 1910 mm |
| Gaminio plotis | 700 mm |
| Gaminio gylis | 780 mm |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° | 1420 mm |
| Durelių lankstas | Dešinėje, grįžtamasis |
| Reguliuojamo aukščio kojelės | Taip - tik priekis |
| Maksimalus reguliuojamų kojelių aukštis | Mm |
| Gaminio su pakuote aukštis | 1980 mm |
| Gaminio su pakuote plotis | 760 mm |
| Gaminio su pakuote gylis | 880 mm |
| Minimalus montavimo nišos aukštis | Mm |
| Maksimalus montavimo nišos aukštis | Mm |
| Mažiausias montavimo angos plotis | Mm |
| Didžiausias montavimo angos plotis | Mm |
| Montavimo gylis | Mm |
| Svoris neto | 107,2 kg |
| Svoris bruto | 115,6 kg |
| Svertinis metinis suvartojamos energijos kiekis new (2010/30/ec) | 202,00 kwh/annum |
| Visų užšaldytų maisto produktų laikymo kamerų, kurios pažymėtos „žvaigždutėmis“, naudingoji talpa (2010/30/ec) | 365 l |
| Klasė žvaigždutėmis | 4 |
| Bendroji talpa bruto | 400 l |
| Buitinio šaldymo prietaiso modelio es kategorija (2010/30/ec) | 8 |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (2010/30/ec) | A+++ |
| Šaldymo geba) (2010/30/ec) | 22 kg/24h |
| Temperatūros kilimo laikas | 13 |
| Minimali aplinkos temperatūra | 10 °c |
| Maksimali aplinkos temperatūra | 43 °c |
| Klimato klasė | Sn-t |
| Tiukšmo lygis | 38 db(a) re 1 pw |
| Bešerkšnė sistema | Pilnai |
| Rekomenduojama temperatūra (1 žvaigždutės) | °c |
| Kameros tūris (1 žvaigždutės) | L |
| Recommended temperature (2-star section) | °c |
| Kameros tūris (2 žvaigždučių zona) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (2 žvaigždučių) | °c |
| Kameros tūris (2 žvaigždučių) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (3 žvaigždučių) | °c |
| Kameros tūris (3 žvaigždučių) | L |
| Atitirpinimo tipas (4 žvaigždučių) | A |
| Rekomenduojama temperatūra (4 žvaigždučių) | -18 °c |
| Kameros tūris (4 žvaigždučių) | 366,0 l |
| Užšalimo temperatūros kamerų tūrių suma | 366 l |
| Atšaldymo kamerų tūrių suma | 0 l |
| Bendras gaminio tūris | 366 l |
| Rekomenduojama temperatūra (rūsio temperatūros kamera) | °c |
| Kameros tūris (rūsio temperatūros kamera) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (atšaldymo kamera) | °c |
| Kameros tūris (atšaldymo kamera) | L |
| Klimato klasė (es) 2017/1369 | Išplėstosios vidutinių platumų zonos subtropinio tropinio vidutinių platumų zonos |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Vidutinės metinės energijos sąnaudos kilovatvalandėmis per metus (kwh/m.) (es) 2017/1369 | 178 kwh/annum |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 64 |
| Greito užšaldymo funkcija | Taip |
| Užšaldymo geba (4 žvaigždučių kamera) | 26,0 kg/24h |
| Kameros tūris (šviežio maisto kamera) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (šviežio maisto kamera) | °c |
| Kameros tūris (0 žvaigždučių arba ledo gaminimo) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (0 žvaigždučių arba ledo gaminimo) | °c |
| List compartments | 4 star |
| Mažatriukšmiai šaldymo aparatai | Ne |
| Maksimali aplinkos temperatūra | 43 °c |
| Minimali aplinkos temperatūra | 10 °c |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 38 db(a) re 1 pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė | C |
| Gaminys neįeina į „mažatriukšmių aparatų“ ir „vyno šaldytuvų“ kategorijas | Ne |
| Rekomenduojama temperatūra (maisto podėlis) | °c |
| Kameros tūris (maisto podėlis) | L |
| Qr kodas | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/380059 |
| Eprel registration number | 380059 kg |
| Užšaldymo geba (kintamos temperatūros kamera) | Kg/24h |
| Kameros tūris (kintamos temperatūros kameros) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (vyno laikymo kamera, 2) | °c |
| Rekomenduojama temperatūra (vyno laikymo kamera, 3) | °c |
| Kameros tūris (vyno laikymo kamera, 2) | L |
| Kameros tūris (vyno laikymo kamera, 3) | L |
| Kameros tūris (vyno laikymo kamera) | L |
| Rekomenduojama temperatūra (vyno laikymo kamera) | °c |
| Taikoma tik vyno šaldytuvams | Ne |
| Žiemos nuostatų valdymo funkcija kombinuotiesiems prietaisams | Ne |
| Šviesos šaltinio energijos vartojimo efektyvumo klasė (pagal reglamentą (es) 2019/1805) | G |
| Šviesos šaltinio tipas (es 2019/1805) | Led |
| G |
| Led |
| Energy smart | Ne |
| Capability of wireless communication | Ne |
| Broadband technology | Netaikoma |
| Sim card slot available | Ne |
| Remote access | No, only direct access |
| Possibility of remote upgrade | Ne |
| Possibility of remote update for maintenance | Ne |
| Kamera | Ne |
| Termomeras šaldiklio skyriuje | Skaitmeninis |
| Įspėjamasis signalas / klaidų pranešimas | Vaizdinis ir akustinis |
| Atidarytų šaldiklio durelių indikatorius | Ne |
| Greito užšaldymo jungtukas | Taip |
| Vidinis apšvietimas | Taip |
| Atitirpusio vandens išleidimo sistema | Ne |
| Apšvietimo tipas | Led light |
| Stalčių/dėžių skaičius (vnt) | 5 |
| Atsidarančių lentynų skaičius šaldiklyje (vnt) | 3 |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Vandens padavimas | Netaikoma |
| Užrakinamos durelės | Ne |
| Integruoti priedai | 2 x šalčio akumuliatorius |
| Verslo vertės klasė | Serija 6 |
| Energy label version | 2017 |
| Kita informacija |
| Main product group (mda, sda, acc, oth) | Mda |
| Prietaiso euro etiketė | Vertikalus šaldiklis |
| Montavimo angos plotis | Cm |
| Plotis su atidarytomis durimis (90°) | 74,00 cm |
| Nuimamas padėklas | Ne |
| Montavimo angos dydis (a x p x g) | Mm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis 90° | 142,00 cm |
| Atidarytų durų įspėjamasis signalas | Akustinis |
| Talpa neto, | L |
| Prietaiso aukštis su darbiniu paviršiumi | Ne |
| Šaldiklio skyriaus aukštis | Cm |
| Darbinio paviršiaus aukštis | Cm |
| Gaminio su pakuote išmatavimai (axpxg) | 1980 x 880 x 760 mm |
| Pakuotės tūris (dm3) | 1324,224 |
| Cph-code | B12203720418babbl3 |
| Aukštis su atidarytu (90°) dangčiu | Cm |
| Šaldiklio dekoratyvinės plokštės plotis | Cm |
| Buitinių šaldymo aparatų kategorijos | Vertikalaus tipo šaldiklis |
| Gylis su atidarytu dangčiu 90° | Cm |
| Šaldiklio skyriaus 1 aukštis | Cm |
| Šaldiklio skyriaus 2 aukštis | Cm |
| Keičiama durelių tvirtinimo pusė | Taip |
| Bendras suvartojamos energijos kiekis per metus | Kwh |
| Energy efficiency percentage | % |
| Šaldymo prietaisai | Izobutanas |
| Šaldymo agento kiekis (g) | 58 g |
| Išorinių stalčių skaičius | 0 |
| Durų skaičius | 1 |
| Skyrių skaičius su atverčiamomis durelėmis šaldiklyje | 3 |
| Ištraukiamų dėžių ir stalčių skaičius (šaldiklyje) | 5 |
| Nuolatinio darbo indikacija geltona | Ne |
| Standartinio šaldymo indikacija | Ne |
| Ledukų gaminimo įtaisas | Twist ice box removable |
| Skyriai šaldiklyje | 8 |
| Šaldiklio klasė žvaigždutėmis | *(***) |
| Šaldiklio temperatūros rodymas | Skaitmeninė, 7-jų pakopų |
| Konstrukcijos tipas | Laisvai statoma |
| Durų dizainas | Aukštos durys išgaubtos durys |
| Montavimo angos plotis | Cm |
| Montavimo angos aukštis | Cm |
| Home connect | Ne |
| Durelių rankenėlės tipas | Vertikali rankena |
| Konstrukcijos tipo grupė | Laisvai pastatomas |
| Productdivision | Prf |
|
| Modelio pavadinimas | GSN58AWCV |