| 8 geriausi |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | E |
| Automatinis atitirpinimas | Fridge and freezer |
| Big box | Taip |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 35 db(a) re 1pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė | B |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Bendras |
| Durelių vyris | Kairysis abipusis |
| Durelių panelio pakeitimo galimybė | Negalima |
| Vyrių tipas | Plokščias vyris |
| Durelių rankenėlės tipas | Nėra rankenos |
| Automatinis atitirpinimas | Fridge and freezer |
| Valdymo nustatymo ir signalizavimo įtaisų tipas | Atidarytų durų signalas super nustatymas šaldytuvui įspėjamoji funkcija šaldiklio skyriui |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | E |
| Vidutinės metinės energijos sąnaudos kilovatvalandėmis per metus (kwh/m.) | 235 kwh/annum |
| Šaldymo temperatūros kamerų tūrių suma | 212 l |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 35 db(a) re 1pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė | B |
| Klimato klasė | Tropinio subtropinio išplėstinė temperatūra vidutinio klimato |
| Integruoti priedai | 1 x ledo kubelių forma |
| Dydis ir svoris |
| Gaminio išmatavimai | 1772x558x545 mm |
| Minimalus montavimo nišos aukštis | 1775 mm |
| Maksimalus montavimo nišos aukštis | 1775 mm |
| Mažiausias montavimo angos plotis | 560 mm |
| Didžiausias montavimo angos plotis | 560 mm |
| Montavimo gylis | 550 mm |
| Svoris neto | 63,9 kg |
| Komfortas |
| Big box | Taip |
| Superfreezing | Taip |
| Pagrindinis jutiklinis valdymas | Ne |
| Ecomode | Ne |
| Low frost | Ne |
| Šąldymas |
| Klasė žvaigždutėmis | 4 |
| Produktų laikymo laikas, nutrūkus elektros tiekimui, (h) | 8 h |
| Stalčių/dėžių skaičius (vnt) | 5 |
| Atsidarančių lentynų skaičius šaldiklyje (vnt) | 2 |
| Ryšys |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Energijos suvartojimas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / įjungtas ekranas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / ekranas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo / tinklo režimu (kaip išjungti "wifi" modulį, rasite naudotojo vadove) | W |
| Automatinio išjungimo laikas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo režimas / ekranas įjungtas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo / ekrano išjungimas | Min |
| Automatinio budėjimo / tinklo laikas | Min |
|
| Modelio pavadinimas | GIN81VEE0 |