Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel GS2220 yra kompaktiškas, aukštos našumo Gigabit Ethernet jungiklis, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms bei namams. Su 24 Gigabit prievadais, šis jungiklis užtikrina patikimą ryšį jūsų tinklo įrenginiams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Montavimas į rack'ą | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia |
|
| Maksimalus energijos suvartojimas | 36,9 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Saugumas |
|
| Autentifikavimo tipas | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP relė, DHCPv6 relė, DHCPv6 klientas, DHCP snooping |
| Autentifikacija | Svečio VLAN, MAC pagrindu pagrįsta autentifikacija |
| IGMP snooping | Taip |
| Saugumo algoritmai | SSH-2, SNMPv2, SNMP, SNMPv3, SSL/TLS |
| MAC adreso filtravimas | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Darbo santykinė drėgmė | 10 - 95% |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė | 10 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Sistema įvykių žurnalas | Taip |
| Jungiklio sluoksnis | L2 |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Valdymas per internetą | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 200 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
Tinklas |
|
| Virtualaus LAN funkcijos | Privatus VLAN, Protokolu pagrįstas VLAN, Prievadu pagrįstas VLAN, Balso VLAN |
| Ryšio agregacija | Taip |
| Spanning tree protokolas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Greitumo ribojimas | Taip |
Našumas |
|
| Triukšmo lygis | 47,3 dB |
| Vidutinė laiko tarpą tarp gedimų (MTBF) | 660245 h |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidaus atmintis | 256 MB |
Pakuotės duomenys |
|
| Įtraukti kabeliai | AC |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės svoris | 3,97 kg |
| Pakuotės plotis | 496 mm |
| Pakuotės gylis | 289 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pluošto prievadų kiekis | 2 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 44 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 4 |
Duomenų perdavimas |
|
| Perduodamų duomenų greitis | 74 Mpps |
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
| Jungimo talpa | 100 Gbit/s |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 MB |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (cli) | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 44 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 4 |
| Fibre kanalo portai | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3az,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-tx,1000base-t |
| Portų mirroring | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Port-based vlan,private vlan,protocol-based vlan,voice vlan |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 100 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 74 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp client,dhcp relay,dhcp snooping,dhcpv6 client,dhcpv6 relay |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Snmp,snmpv2,snmpv3,ssh-2,ssl/tls |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, mac pagrindo autentifikacija |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | Lvd, bsmi\nfcc 15 a, ce emc a, bsmi enc\nrohs a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Garso lygis | 47,3 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 660245 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 36,9 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Ne |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 125,829 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Modelio pavadinimas | GS2220-50-EU0101F |