Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel GS1920-24HPV2 yra aukštos našumo Ethernet jungiklis, palaikantis įvairius IEEE standartus ir funkcijas. Jis naudoja varinę Ethernet kabelių technologiją su 100BASE-TX ir 1000BASE-T greičiais.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Elektromagnetinė suderinamumas | FCC 15 A, CE A, BSMI EMC |
| Saugumas | LVD, BSMI |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
Elektros energija |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galia (maks) | 463.5 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Saugumas |
|
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| DHCP funkcijos | DHCPv6 relė, DHCP klientas, DHCP relė, DHCP snooping |
| Procesoriaus apsauga | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | Taip |
| Saugumo algoritmai | SNMP, 802.1x RADIUS, SNMPv3 |
| MAC adreso filtravimas | Taip |
| Autentifikavimo tipas | IEEE 802.1x, RADIUS |
| IP-MAC-Prievado ryšys | Taip |
| Pakopų planavimo algoritmai | WFQ, SPQ, Svorinis Round Robin (WRR) |
| Autentifikacija | Svečio VLAN, Prievado pagrindu atliekama autentifikacija |
| IGMP snooping | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Šilumos išskyrimas | 1580.54 BTU/h |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 95% |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| ARP inspekcija | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 270 mm |
| Svoris | 3.8 kg |
| Aukštis | 44 mm |
| Plotis | 441 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1s, IEEE 802.1D, IEEE 802.3z, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3u |
| Varinės Ethernet kabelių technologija | 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Greitų ribojimas | Taip |
| Spanning tree protokolas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus LAN funkcijos | Balso VLAN, Prievado pagrindu VLAN, MAC adreso pagrindu VLAN, Privatūs VLAN, Protokolo pagrindu VLAN, IP subnet–pagrindu VLAN |
| 10G palaikymas | Ne |
| Duomenų srauto kontrolės palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Vidutinė laiko tarpą tarp gedimų (MTBF) | 638691 h |
| Triukšmo lygis | 27.2 dB |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 616 mm |
| Pakuotės aukštis | 107 mm |
| Pakuotės gylis | 355 mm |
| Įtraukti kabeliai | AC |
| Pakuotės svoris | 4.97 kg |
| Rack montavimo rinkinys | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 24 |
| Combo SFP prievadų kiekis | 4 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pluošto optinis jungiklis | SFP |
|
|
|
Duomenų perdavimas |
|
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
| Jungimo talpa | 56 Gbit/s |
| Paketo buferio atmintis | 1.5 MB |
| Perdavimo greitis | 42 Mpps |
Power over Ethernet (PoE) |
|
| Visas Power over Ethernet (PoE) biudžetas | 375 W |
| Power over Ethernet (PoE) prievadų kiekis | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) | Taip |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
Pluošto optika |
|
| Pluošto Ethernet kabelių technologija | 1000Base-X |
TOP susijusios paieškos
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, rfc 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011.2012,2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819,2925, rfc 3621, rfc 4022, rfc 4113, rfc 4292, rfc 4293 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 24 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 4 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 100base-tx,1000base-t |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan,voice vlan,protocol-based vlan,mac address-based vlan,port-based vlan,ip subnet–based vlan |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 56 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 42 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp snooping,dhcp relay,dhcpv6 relay,dhcp client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,snmp,snmpv3 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip-mac prievado sąsaja | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, prievado pagrindo autentifikacija |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Cpu apsauga | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Saugumas | Lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Fcc 15 a, ce a, bsmi emc |
| Sertifikavimas | Rohs |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Garso lygis | 27,2 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 638691 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 463,5 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 24 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 375 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 1580,54 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 441 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 3,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | GS192024HPV2-EU0101F |