Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel GS1350-26HP-EU01 yra valdomas L2 gigabit Ethernet jungiklis su Power over Ethernet (PoE) funkcija, turintis 24 standartinius RJ-45 Ethernet prievadus ir 2 kombinuotus SFP prievadus.
Dizainas |
|
|---|---|
| Elektromagnetinė suderinamumas | CE, FCC, C-Tick, A; BSMI CNS13438 |
| Montavimas į rėmą | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimali energijos suvartojimas | 448.9 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Saugumas |
|
| IGMP proxy | Taip |
| Ciklo apsauga | Taip |
| Priklausomybės tvarkymo algoritmai | WFQ, SPQ, Weighted Round Robin (WRR) |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP relė, DHCP snooping |
| IGMP snooping | Taip |
| Saugumo algoritmai | SSL/TLS, SNMP, SSH, SNMPv3 |
Veikimo sąlygos |
|
| Šilumos išskyrimas | 1530.75 BTU/h |
| Veikimo temperatūra (T-T) | -20 - 50 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 95% |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Vietos nustatymų konfigūravimas (CLI) | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Jungiklio lygis | L2 |
| Interneto valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 441 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 270 mm |
| Svoris | 3.58 kg |
Tinklas |
|
| Varinės Ethernet kabelių technologija | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Spinduliavimo medžio protokolas | Taip |
| Broadcast audros kontrolė | Taip |
| Greitis ribojimas | Taip |
| Virtualios LAN funkcijos | MAC adresu pagrįstas VLAN, prievado pagrindu VLAN |
| VLAN skaičius | 256 |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Prievado veidrodinimas | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3at, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3u |
Veikimas |
|
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 888495 h |
| Triukšmo lygis | 40.1 dB |
| Programinė įranga atnaujinama | Taip |
Pakuotės duomenys |
|
| Montavimo rėmo komplektas | Taip |
| Kabeliai įtraukti | AC |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindiniai RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 24 |
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 2 |
|
|
|
Duomenų perdavimas |
|
| Perdavimo greitis | 38.7 Mpps |
| Jungiklio talpa | 52 Gbit/s |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Paketų buferio atmintis | 0.525 MB |
Power over Ethernet (PoE) |
|
| Bendra Power over Ethernet (PoE) galia | 375 W |
| Power over Ethernet (PoE) prievadų kiekis | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) | Taip |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
Optinė skaidulinė |
|
| Skaidulinės Ethernet kabelių technologija | 1000Base-X |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (cli) | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011, 2012, 2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819, 2925, rfc 3621, rfc 4293, rfc 4292, rfc 4022, rfc 4113 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 24 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1w,ieee 802.3,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,100base-tx,1000base-t |
| Portų mirroring | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Mac address-based vlan,port-based vlan |
| Vlans skaičius | 256 |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 52 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 38,7 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 0,525 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp client,dhcp relay,dhcp snooping |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Igmp tarpinis serveris | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Snmp,snmpv3,ssh,ssl/tls |
| Apsauga nuo nesklandaus ryšio | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Led indikatoriai | Taip |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Ce, fcc, c-tick, a; bsmi cns13438 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Garso lygis | 40,1 db |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 888495 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 448,9 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 24 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 375 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -20 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 1530,75 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 441 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 3,58 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | GS1350-26HP-EU0101F |