    DGS-1100-24PV2
  • Procesoriaus dažnis 125 MHz
  • Jumbo rėmelių atrama Taip
  • Galia per Ethernet (poe) galia vienam prievadui 30 vatų
  • Svoris 2,2 kg
  • Sertifikavimas EMI FCC A, CE A, VCCI A, C-Tick, BSMI, CCC, cUL, CE LVD, CB, BSMI, CCC
  • Jungčių mirroring Taip
  • Įmontuotas procesorius Taip
  • AC įvesties įtampa 100–240 V
  • Aukštis 44 mm
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 70 °C
  • Bendra galia per Ethernet (poe) biudžetą 100W
  • Eilių planavimo algoritmai SPQ, svertinis turas (WRR)
  • Mac adreso lentelė 8000 įrašų
  • Automatinės derybos Taip
  • Pagrindinis perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Automatinis mdi/mdi-x Taip
  • VLANs skaičius 128
  • IGMP tinklinio judėjimo sekimas Taip
  • Atminties tipas DRAM
  • Šilumos sklaida 107.5 BTU/h
  • 10g atrama Ne
  • Flash atmintis 16 MB
  • Nuorodų agregacija Taip
  • Plotis 280 mm
  • Produkto spalva Juoda
  • Virtualaus LAN funkcijos Prievadu pagrįstas VLAN, balso VLAN
  • Maitinimas per Eternetą (PoE) Taip
  • Apsaugos algoritmai SNMP, SSL/TLS
  • Sistemos įvykių žurnalas Taip
  • Multicast palaikymas Taip
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Pilnai abipusis (duplex) Taip
  • Transliacijos audros valdymas Taip
  • Jungiklio tipas Tvarko
  • Perjungimo pajėgumas 48 Gbit/s
  • Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius 24
  • Normos ribojimas Taip
  • Persiuntimo greitis 35.71 Mpps
  • Aprėpties medžio protokolas Taip
  • Jumbo rėmeliai 9216
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Veikimo temperatūra (t-t) -5 - 50 °C