Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Valdomas L2 Gigabit Ethernet jungiklis su 16 RJ-45 prievadų ir 2 kombinuotais SFP prievadais. Palaiko Power over Ethernet (PoE) su bendru biudžetu 250 W ir siūlo valdymo funkcijas per žiniatinklio sąsają.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Montavimas į rack | Taip |
| Produkto spalva | Pilkas |
| Elektromagnetinė suderinamumas | CE, FCC, C-Tick, A; BSMI CNS13438 |
Galia |
|
| AC įtampa | 100 - 240 V |
| AC dažnis | 50 - 60 Hz |
| Maksimali energijos sąnauda | 300,9 W |
Saugumas |
|
| Saugumo algoritmai | SSL/TLS, SSH, SNMPv3, SNMP |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP relay, DHCP snooping |
| IGMP proxy | Taip |
| Queue scheduling algoritmai | WFQ, SPQ, Weighted Round Robin (WRR) |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 95% |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 95% |
| Veikimo temperatūra (T-T) | -20 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Šilumos išsklaidymas | 1026,07 BTU/h |
Valdymo funkcijos |
|
| Sistema įvykių žurnalas | Taip |
| Konfigūruoti vietos nustatymus (CLI) | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 2,42 kg |
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 330 mm |
| Aukštis | 44 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.1ab, IEEE 802.1w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| Varžos ethernet kabelių technologija | 10BASE-T, 1000BASE-T, 100BASE-TX |
| Greitis ribojimas | Taip |
| Broadcast audros kontrolė | Taip |
| Prievado veidrodinimas | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Flow control palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Firmware atnaujinamas | Taip |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Vidutinė laikas tarp gedimų (MTBF) | 1699692,18 h |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 16 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 2 |
Duomenų perdavimas |
|
| Paketų buferio atmintis | 0,525 MB |
| MAC adreso lentelė | 8000 įrašų |
| Perjungimo pajėgumas | 36 Gbit/s |
| Pereinamasis greitis | 26,7 Mpps |
Power over Ethernet (PoE) |
|
| Power over Ethernet (PoE) | Taip |
| Bendras Power over Ethernet (PoE) biudžetas | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) prievadų kiekis | 16 |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
Optinė skaidula |
|
| Pluošto ethernet kabelių technologija | 1000Base-X |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (cli) | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011, 2012, 2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819, 2925, rfc 3621, rfc 4293, rfc 4292, rfc 4022, rfc 4113 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 16 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1w,ieee 802.3,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3az,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,100base-tx,1000base-t |
| Portų mirroring | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Mac address-based vlan,port-based vlan |
| Vlans skaičius | 256 |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 36 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 26,7 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 0,525 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp client,dhcp relay,dhcp snooping |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Igmp tarpinis serveris | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Snmp,snmpv3,ssh,ssl/tls |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Apsauga nuo nesklandaus ryšio | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Led indikatoriai | Taip |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Ce, fcc, c-tick, a; bsmi cns13438 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Garso lygis | 39 db |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 1699692,18 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 300,9 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 16 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 250 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -20 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 1026,07 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 330 mm |
| Ilgis | 230 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 2,42 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | ZY-GS135018HP |