Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Sudėtinga su AMD Ryzen 9000 serijos procesoriais, palaiko iki 8200MHz DDR5 atmintį ir turi PCIe 5.0 bei 4.0 M.2 lizdus. Įrengta Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit Ethernet ir 7.1 kanalo garso išvestis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Motininė plokštė |
| Prekės ženklas | GIGABYTE |
| Modelis | B850M GAMING X WIFI6E |
Specifikacijos |
|
| Motininės plokštės mikroschema | AMD B850 |
| Motininės plokštės formatas | micro ATX |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Produkto spalva | Bronzinė |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
Atmintis |
|
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis vienam lizdui | 64 GB |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8852CE |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Plotis | 244 mm |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Neskaidykite, kad išvengtumėte vidinių komponentų pažeidimo ir garantijos praradimo. |