Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
BIOSTAR A620MT-E 2.0 motininė plokštė palaiko AMD procesorius su AM5 lizdu ir turi dvi DIMM jungtis DDR5 atmintinei, leidžiančią maksimalų 128 GB talpą. Ji apima kelias jungtis, tokias kaip USB 3.2 prievadai, HDMI ir Gigabit Ethernet, taip pat integruotą 7.1 kanalo garsą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Motininė plokštė |
| Prekės ženklas | BIOSTAR |
| Modelis | A620MT-E 2.0 |
Specifikacijos |
|
| Procesoriaus lizdas | Socket AM5 |
| Chipsetas | AMD A620A |
| Forma | micro ATX |
| Atminties jungtys | 2 DIMM jungtys |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| USB prievadai | 4 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0 |
| HDMI prievadai | 1 x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.2 |
| Svoris | Nenurodyta |
| Matmenys | 221 mm x 244 mm (P x G) |
Papildoma informacija |
|
| Saugumo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |