Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASRock B760M-H2/M.2motininė plokštė yra Micro ATX formato su Intel B760 mikroschema, palaikanti iki 96 GB DDR5-SDRAM atminties. Ji turi Realtek ALC897 garso mikroschemą, Dragon RTL8125BG LAN valdiklį ir Wi-Fi ryšį.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i3, i5, i7, i9 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel B760 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | Micro ATX |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
Atmintis |
|
| Nebuffertinė atmintis | Taip |
| Maksimali vidinė atmintis | 96 GB |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 201 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| LAN valdiklis | Dragon RTL8125BG |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Taip (reikia antenos) |
Vidinė I/O |
|
| 12V maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| LED jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| TPM jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Palaikomi atminties diskų tipai | HDD & SSD |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| WiFi-AP antenos jungtis | 2 |
| Garso jungčių skaičius | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) jungtys | 1 |
Plėtimosi lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |