Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Palengvina Intel Core Ultra procesorių su LGA 1851 lizdu ir turi micro ATX formato. Įrenginyje yra Wi-Fi 6, dvigubo kanalo DDR5 atminties palaikymas iki 128 GB ir įvairios jungties galimybės, įskaitant USB 3.2 ir HDMI.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1851 |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel H810 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 128 GB |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 222 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Vidiniai I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 jungčių skaičius | 2 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| RAID lygiai | 1, 0, 10, 5 |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 2.0 prievadų skaičius | 4 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |