Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Rekomenduojamas amžius
Kalba
Žaidėjų skaičius
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Magiera Warcaby drewniane 25cm - Stalo žaidimai
Magiera Warcaby drewniane 25cm
 
24,99 3-5 d. d. (0)
Piatnik 6324 - Mühle-Dame - Stalo žaidimai
Piatnik 6324 - Mühle-Dame
 
17,99 4-7 d. d. (0)

Šaškės – naudingas strateginis žaidimas

Šaškės tai strateginis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviems žaidėjams. Žaidimas žaidžiamas  ant šaškių lentos, perkeliant dviejų spalvų figūrėles įstrižai. Pirmasis „numušęs“ visas priešininko spalvos figūrėles laimi. Tradiciškai šaškės laikomos medinėje dėžutėje, o klasikinės figūrėlių spalvos yra  juoda ir balta. Tai puikus žaidimas skatinantis loginį mąstymą. Manoma, kad šis žaidimas galėjo būti žaidžiamas jau 3000 m. pr. Kr.. Panašios į šaškių lentas lentos buvo naudojamos jau senovės Egipte. Šis žaidimas ne tik padeda įveikti nuobodulį bei stresą, bet ir lavina atmintį, kantrybę, strateginį mąstymą, susikaupimo įgūdžius. Jis yra pakankamai lengvas, todėl jį gali žaisti ir vaikai. 

Pirkite šaškes internetu už gerą kainą ir žaiskite puikų strateginį ir loginį mąstymą skatinantį žaidimą kartu su šeima.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Šaškės Stalo žaidimai kategorijoje šiais metais?

Šaškės Stalo žaidimai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Šaškės Stalo žaidimai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 5 prekes, o kainos prasideda nuo 1.90 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Šaškės Stalo žaidimai kategorijoje?

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Kalėdinių dovanų pirkimo bumas šiemet prasideda anksčiau nei įprastai. Koronaviruso baimė skatina žmones pasirūpinti šventinėmis dovanomis saugiai – ne paskutinę savaitę prieš Kalėdas, kuomet prekybos centrai būna apgulti labiausiai, o prekių pasirinkimas – mažiausias. Skaityti daugiau

Tikriausiai ne vienas sutiktų, jog kalėdinių dovanų paieška vaikams yra tikras galvos skausmas. Didžiulė žaislų įvairovė ir plačios pasirinkimo galimybės tikrai apsunkina šį ir taip ne patį lengviausią dovanų pirkimo procesą. Apie kalėdines dovanas vaikams jau tikrai galvoja ne tik tėvai ir seneliai, bet ir tetos, dėdės, krikštatėviai ir kiti giminaičiai bei draugai. Skaityti daugiau