Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS PRIME B760-PLUS D4 motininė plokštė turi Intel B760 mikroschemų rinkinį, skirtą LGA 1700 procesoriams. Ji pasižymi didele atminties talpa, palaikydama iki 7 diskų, įskaitant 4 HDD.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Suderinami procesorių modeliai | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
Grafika |
|
| Palaikoma lygiagretinė apdorojimo technologija | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel B760 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 2933, 3600, 2400, 2800, 5066, 3400, 3466, 4600, 3200, 2666, 4266, 4000, 4800, 3733, 4400, 5000, 3333, 3000, 2133 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Ne pilna atmintis | Taip |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Palaikomas maksimalus atminties dažnis | 5066 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidiniai I/O |
|
| COM prievadų skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| S/PDIF Išėjimo jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| Šasijos aušintuvo jungčių skaičius | 3 |
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Priekinės panelės jungtis | Taip |
| Periferinė (Molex) maitinimo jungtis (4-pin) | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) prievadų skaičius | 2 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės detalės |
|
| Pakuotės aukštis | 53 mm |
| Pakuotės gylis | 266 mm |
| Pakuotės plotis | 328 mm |
| Pakuotės svoris | 1.16 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Naudotojo vadovas | Taip |
| Pridedami kabeliai | SATA |
Atminties valdikliai |
|
| RAID lygiai | 1, 0, 10, 5 |
| Palaikomi atminties diskų tipai | HDD ir SSD |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomas atminties diskų skaičius | 7 |
| Palaikomas HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort prievadų skaičius | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Line-in | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų skaičius | 1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
Plėtimosi lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdų skaičius | 1 |
Kitos savybės |
|
| M.2 (E) lizdų skaičius | 1 |
TOP susijusios paieškos
| Modelio pavadinimas | Prime b760-plus d4 |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr4 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | intel b760 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Atx |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 13th gen intel core and 12th gen intel core, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 90MB1CW0-M1EAY0 |