StarTech.com BRACKET25SAT montavimo rinkinys
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
StarTech.com BRACKET25SAT montavimo rinkinys kaina
add to cart Į krepšelį 17.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 17.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Įdėkite 2,5 colio SATA standųjį diską prie bet kurio kompiuterio, kuriame yra 3,5 colio lizdas
StarTech.com pranašumas
- Suteikiama StarTech.com 2 metų garantija ir nemokama techninė pagalba visą gyvenimą
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-03-30
Minusai: Gali būti šiek tiek brangus lyginant su kitais panašiais produktais
Specifikacija
Techniniai duomenys
MedžiagaAliuminis
Svoris ir matmenys
Svoris110 g
Plotis98 mm
Ilgis100 mm
Aukštis10 mm
Dydis6,35 cm
Modelio pavadinimas
BRACKET25SAT
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect adapteris 2.5 "SATA M.2 B Raktas SMD (MC- SSDSATACONV1) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Coreparts Pagrindinių dalių adapteris HP TouchSmart 520-1100 (MUXMS- 00445) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
CoreParts Adapteris 2.5 "- 3.5" SAS / SATA HP Z600 darbo vietai (MUXMS- 00456) kaina
QOLTEC 51855 USB 3.0 SATA adapteris HDD SSD 2.5"
  • GamintojasQoltec
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (19)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
QOLTEC 51855 USB 3.0 SATA adapteris HDD SSD 2.5" kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Extra Digital HDD kabelis Sata to Type-C kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
„Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost“ vaizdo plokštė, 8192 MB GDDR7
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
„Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost“ vaizdo plokštė, 8192 MB GDDR7 kaina
Puma Kepurė STYLE Fold Beanie
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Puma Kepurė STYLE Fold Beanie kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Pliušinis žaislas, žalias kaina
Virtuvinės svarstyklės Svarstyklės - OHAUS Compass™ CR2200, Juoda
  • GamintojasOhaus
  • TipasElektroninės
  • Maksimalus svoris (kg)
  • Automatinis išjungimas
  • Spalva
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Virtuvinės svarstyklės Svarstyklės - OHAUS Compass™ CR2200, Juoda kaina
Polymaker PolyLite LW-PLA - 0.8kg - 1.75mm - Baltas kaina
Sklendė YS-133 / 2082 GL kaina
Akumuliatorius Duracell Advanced 50Ah 450A 12V
  • GamintojasDuracell
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Skirtas
Akumuliatorius Duracell Advanced 50Ah 450A 12V kaina
Pompa 10mm rankinė kaina