Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS PRIME B760-PLUS Intel B760 LGA 1700 ATX motininė plokštė turi B760 mikroschemų rinkinį, palaikantį naujausią Intel Core i9-12900KF procesorių ir iki 192GB DDR5 atminties.
Procesorius |
|
|---|---|
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Suderinami procesorių modeliai | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel B760 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Aušinimo tipas | Pasivus |
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinio šeima | Intel |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200 MHz |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Nepakrauta atmintis | Taip |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 36 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidiniai I/O |
|
| Periferinių (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 1 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| Šasijos ventiliatorių jungčių skaičius | 3 |
| Priekinės panelės jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| TPM jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 328 mm |
| Pakuotės svoris | 1.2 kg |
| Pakuotės gylis | 266 mm |
| Pakuotės aukštis | 53 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | SATA |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomi atminties įrenginių tipai | HDD & SSD |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomų atminties įrenginių skaičius | 7 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| VGA (D-Sub) jungčių skaičius | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Line-in | Taip |
| DisplayPort jungčių skaičius | 1 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A jungčių skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 760 g |
| Bendras svoris | 1.30 kg |
| Modelio pavadinimas | Prime b760-plus |
| Technical details | |
| Grynas (neto) svoris | 1.00 kg |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr5 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | Intel b760 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Atx |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | 13th gen intel core and 12th gen intel core, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 90MB1EF0-M1EAY0 |