Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Asrock WRX80 Creator yra aukštos kokybės motininė plokštė, skirta AMD Ryzen Threadripper procesoriams. Su išplėstiniu ATX formatu, ji palaiko iki 2.05 TB atminties, užtikrindama neprilygstamą našumą ir plėtros galimybes.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus lizdas | Socket sWRX8 |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Suderinamų procesorių serija | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
Grafika |
|
| Vaizdo plokštė | AST2500 |
| Vaizdo plokštės šeima | ASPEED |
Savybės |
|
| Motininės plokštės mikroschema | AMD WRX80 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| PC sveikatos stebėjimas | Ventiliatorius, Procesorius, Vandens aušinimas, Temperatūra |
| Motininės plokštės formato tipas | Išplėstinė ATX |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | AMD |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Maksimali vidinė atmintis | 2.05 TB |
| Nebufferizuota atmintis | Taip |
| Atminties lizdų skaičius | 8 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 272 mm |
| Plotis | 305 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | 10 Gigabit Ethernet |
Vidinė I/O |
|
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Procesoriaus ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| RGB LED jungties antraštė | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | EFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| RAID lygiai | 10, 1, 0, 5 |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB4 Gen 3x2 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Thunderbolt prievadų skaičius | 2 |
| VGA (D-Sub) prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| S/PDIF išėjimo prievadas | Taip |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 7 |
|
|
|