Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Adapteriai Intellinet

(18)
Intellinet adapteriai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 18 modelių. Intellinet adapteriai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Intellinet modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
14.99  €
-32 %
  • 5.0 (2)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
93.99  €
9.40  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
49.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
72.80  €
7.28  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
385.99  €
38.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
11.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
87.99  €
-16 %
8.80  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
189.99  €
19  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
86.99  €
-11 %
8.70  €/mėn be pabrangimo

Adapteriai kainos (gruodis 2022 m.)

Produktas Kaina
Intellinet Network Solutions optinis kabelis Duplex LC/ST, 62.5/125 µm, OM1, 2 m (471312) 14,99
Intellinet 201124 tinklo dalytuvas Balta 5,99
Intellinet Network Solutions Kroso šviesolaidis, Duplex, Daugiaodis LC/SC 2M (471268) 15,99
Intellinet Network Solutions Patchcord, LC-ST duplex 1 m 50/125 OM2 (470360) 12,99

1️⃣ Adapteriai Intellinet - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-8 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Adapteriai Intellinet kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Adapteriai Intellinet kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 6324 prekes, o kainos prasideda nuo 0.21 Eur