Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Talpa (L)
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
Presuotos (granulėmis) pjuvenos Vadigran 7kg-15l - Kraikas katėms
Presuotos (granulėmis) pjuvenos Vadigran 7kg-15l
 
13,12 2-5 d. d. (0)
Cat Litter Eco Clean 6L - Kraikas katėms
Cat Litter Eco Clean 6L
 
14,02 2-5 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Pjuveninis Kraikas katėms kategorijoje šiais metais?

Pjuveninis Kraikas katėms - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Pjuveninis Kraikas katėms kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 12 prekes, o kainos prasideda nuo 5.11 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Pjuveninis Kraikas katėms kategorijoje?

Nutarėte auginti kačiuką? Šaunu! Netrukus namuose atsiras mažas laimės kamuoliukas, kuris žais, augs ir su laiku taps jūsų geriausiu draugu. Paruoškite namus iš anksto, kad mažylis jaustųsi saugus ir jam būtų patogu. Varle.lt prekių augintiniams specialistas parengė būtiniausių pirkinių kačiukui sąrašą.

Tualetas katei

Gera žinia: išmokyti kačiuką naudotis tualetu yra gerokai lengviau nei pripratinti šuniuką daryti gamtinius reikalus lauke. Dažniausiai tai užtrunka tik kelias dienas ir dauguma kačių gamtinius reikalus atlieka toje pačioje vietoje. Galite išsirinkti paprastą plastikinį tualetą arba automatinį, savaime išsivalantį tualetą katėms – abu variantai tinkami, viskas priklauso tik nuo jūsų. Varle.lt specialistas siūlo atkreipti dėmesį į bortelių aukštį – kačiukas turi lengvai perlipti per juos.

Didelę reikšmę turi tualeto užpildas. Pažymima, kad yra natūralus pjuveninis kraikas (pavyzdžiui, „Cats Best OkoPlus“), kurį panaudotą galima drąsiai mesti į tualetą. Deja, to tikrai negalima daryti su bentonitiniu ar silikoniniu kraiku, tačiau silikoninis kraikas itin gerai sugeria kvapus, nedulka, nelimpa prie katės pėdučių, o bentonitinio yra maža išeiga. Tiesa, atsitinka ir taip, kad kartais kačiukui gali tiesiog nepatikti jūsų pripiltas kraiko kvapas, skleidžiamas garsas (silikoniniai šiugžda) ar sudėtis, todėl augintinis atsisako naudotis tualetu pagal paskirtį. Jei pastebėsite diskomfortą, teks keisti galbūt ne tik gamintoją, bet ir kraiko tipą. Pradžioje ...

Skaityti daugiau