Monitorius Philips I-Line 25BDL4150I/00
  • Varlė kodas 43769279
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 43769279
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 115
  • + 24 mėn. 187 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 244
  • + 48 mėn. 287
add to cart Į krepšelį 1432.18
Monitorius Philips I-Line 25BDL4150I/00 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1432.18
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Monitor PHILIPS I-Line 25BDL4150I 63,5 cm (25") 24/7 kolorowy papier elektroniczny
Specifikacija
  • Gamintojas Philips
  • Modelis
    456045
  • Gamintojo kodas 456045
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    25BDL4150I/00
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 10:51:57
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Valiklis Valymo rinkinys LCD/TFT, Esperanza kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI
  • GamintojasPhilips
  • Ekrano įstrižainė (coliais)55
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • SerijaLine
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Monitorius Philips 6000 series 55BDL6017P/00 signage display Interaktyvus płaski panel 138,7 cm (54.6") 800 cd/m Juodas 24/7 kaina
Monitorius Optoma N3651K
  • GamintojasOptoma
  • Ekrano įstrižainė (coliais)65
  • Maksimali rezoliucija4K
  • Reakcijos greitis (ms)
  • Jungtys, , ,
Monitorius Optoma N3651K kaina
Monitorius Acer Predator X27UF3b 26.5" 67.3cm 16:9 480Hz 2560x1440
  • GamintojasAcer
  • Ekrano įstrižainė (coliais)27
  • Didžiausias dažnis (Hz)480 Hz
  • Ekrano tipasOLED
  • Rekomenduojama paskirtisŽaidimams
Monitorius Acer Predator X27UF3b 26.5" 67.3cm 16:9 480Hz 2560x1440 kaina
Monitorius LG „UltraGear 45GX900A-B“ – 240 Hz | QHD | OLED | 45 colių | Suderinamas su „G-Sync“
  • GamintojasLG
  • Ekrano įstrižainė (coliais)44,5
  • Didžiausias dažnis (Hz)240 Hz