| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Pikselių tankumas | 93 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 85 khz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 30 - 85 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 48 - 75 hz |
| Sinchronizacija žalio kanale (sog) | Taip |
| Rgb colour space | Srgb |
| Spalvų gama | 91 % |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 107 % |
| Ntsc aprėptis (tipinė) | 91 % |
| Veikimo charakteristikos |
| „vesa adaptive sync“ palaikymas | Taip |
| Komponentinių vaizdo įrašų sinchronizavimas | Separate sync,sync-on-green (sog) |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 4 w |
| Megapikseliai | 2 mp |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris), pb (švinas) |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce mark, fcc class b, semko, cu-eac, tuv ergo, tuv/gs, epa, ices-003, cb, ccc, cecp, cel, ukrainian, tuv eye comfort certified |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 3 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Pc garso „in“ jungtis | Taip |
| Hdcp | Taip |
| Ac (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -180 - 180 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 30 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, graikų, vengrų, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba, turkų, ukrainiečių |
| Osd kalbų skaičius | 21 |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Led indikatoriai | Operacija, budėjimo režimas |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Energijos suvartojimas | 14,5 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 10,9 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3658 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 540 mm |
| Ilgis | 51 mm |
| Aukštis | 323 mm |
| Svoris | 3,17 kg |
| Plotis (su stovu) | 540 mm |
| Gylis (su stovu) | 205 mm |
| Aukštis (su stovu) | 501 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,77 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, garso (3,5 mm), displayport, hdmi, iš a tipo usb į b tipo usb, vga |
| Siejama programinė įranga | Smartcontrol |
| Duomenų perdirbimas |
| Perdirbtas plastikas | 85 % |
| Kitos savybės |
| Instrukcija | Taip |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| „easyread“ režimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 70000 h |
|
| Modelio pavadinimas | 242B1H/00 |