  • Varlė kodas 54127847
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54127847
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 102
  • + 24 mėn. 165 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 216
  • + 48 mėn. 254
add to cart Į krepšelį 1268.06
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1268.06
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zarządzanie okablowaniem: Tak, Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1, Typ regulacji wysokości: Prąd elektryczny, Zamykanie: Tak, Minimalna wielkość ekranu: 190,5 cm (75"), Zastosowanie: Płaski panel, Maksymalna wielkość ekranu: 2,92 m (115"), Regulacja wysokości: Tak, Materiały: Stal, Maksymalny udźwig: 160 kg, Standard VESA: Tak, Kolor produktu: Czarny, Model: Karta multimedialna/wózek multimedialny
Specifikacija
  • Gamintojas Neomounts
  • Modelis
    Karta multimedialna/wózek multimedialny
  • Uždarymas Taip
  • Medžiagos Plienas
  • VESA standartas Taip
  • Gamintojo kodas 578601
  • Produkto spalva Juoda
  • Maksimali keliamoji galia 160 kg
  • Svoris 0
  • Aukščio reguliavimas Taip
  • Kabelių valdymas Taip
  • Minimalus ekrano dydis 190,5 cm (75 colių)
  • Maksimalus ekrano dydis 2,92 m (115")
  • Palaikomų ekranų skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI
  • GamintojasPhilips
  • Ekrano įstrižainė (coliais)55
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • SerijaLine
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI kaina
MSI MAG 341CQPDE QD-OLED 86,4 cm (34 colių) UWQHD monitorius, lenktas 21:9 HDMI/DP 175 Hz
  • GamintojasMSI
  • Ekrano įstrižainė (coliais)34
  • Didžiausias dažnis (Hz)175 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • Ekrano tipasOLED
  • Jungtys, ,
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
MSI MAG 341CQPDE QD-OLED 86,4 cm (34 colių) UWQHD monitorius, lenktas 21:9 HDMI/DP 175 Hz kaina
Monitorius Optoma N3651K
  • GamintojasOptoma
  • Ekrano įstrižainė (coliais)65
  • Maksimali rezoliucija4K
  • Jungtys, , ,
Monitorius Optoma N3651K kaina
Monitorius Neovo SMQ-5501 54.6IN 4K UHD IPS - 3840X2160 1200:1 350 CD/M2 5 MS
  • GamintojasNeovo
  • Ekrano tipasIPS
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Monitorius Neovo SMQ-5501 54.6IN 4K UHD IPS - 3840X2160 1200:1 350 CD/M2 5 MS kaina
Monitorius EIZO FlexScan EV3240X-BK - 31,5 colio | IPS | 4K
  • GamintojasEIZO
  • Ekrano įstrižainė (coliais)31.5
  • Maksimali rezoliucija697 x 392
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Ekrano tipasIPS
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Monitorius EIZO FlexScan EV3240X-BK - 31,5 colio | IPS | 4K kaina
Monitorius Acer Predator X27UF3b 26.5" 67.3cm 16:9 480Hz 2560x1440
  • GamintojasAcer
  • Ekrano įstrižainė (coliais)27
  • Didžiausias dažnis (Hz)480 Hz
  • Ekrano tipasOLED
  • Rekomenduojama paskirtisŽaidimams
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Monitorius Acer Predator X27UF3b 26.5" 67.3cm 16:9 480Hz 2560x1440 kaina
Monitorius LG „UltraGear 45GX900A-B“ – 240 Hz | QHD | OLED | 45 colių | Suderinamas su „G-Sync“
  • GamintojasLG
  • Ekrano įstrižainė (coliais)44,5
  • Didžiausias dažnis (Hz)240 Hz